O TWÓRCACH

"Begin at the beginning and go on till you come to the end; then stop"

Bartek Wasiluk

Jeśli słyszysz, że czegoś nie uda się zrobić na planie, zrobi to Bartek. Barek z powodzeniem robił już wszystko. Jest mistrzem online, postprodukcji i animacji. Podobno w oryginale znane powiedzenie brzmiało "jak trwoga to do Bartka".

Irena Mrozek

Gwiazda naszej kreacji. Świeci tym jaśniej, im więcej swobody dostaje w procesie twórczym. Tworzyła m.in. dla Artegence, VML, Lubię to, Cheila, aż w końcu trafiła na miejsce w którym czuje się neonowo. 

Krzysiek Piechowicz

Całe dorosłe życie pracował w mediach, oczywiście aż do momentu kiedy zaczął tworzyć dla nich content w Twórcach. Człowiek od przełamywania lodów, jest w nim coś co sprawia, że po 20 minutach interlokutor ma wrażenia, że zna go całe życie.

Arek Stani

Arek po prostu widzi więcej. To człowiek, który potrafi dostrzec piękne obrazy w zupełnie niepozornych okolicznościach, a co ważniejsze potrafi je pokazać innym.

Paulina Gawęcka

Nie tylko nie ma takiej produkcji której nie podejmie się Paulina, ale jeszcze zrobi to z ogromnym uśmiechem i równie wielkim powodzeniem. Tak ma.

Filip Kaczyński

Reżyserował zanim jeszcze został reżyserem., w konsekwencji nim został i całe szczęście. Nie ma prawd, których nie byłby w stanie zakwestionować i nie ma projektów których nie zamieniłby w sztos.